Почетна Саопштења Belgische televisie in onze Kerk
Belgische televisie in onze Kerk ПДФ Штампа Ел. пошта

Paroisse Saint Sava a BruxellesDierbare broeders en zusters,
Beste vrienden,

Op zondag 29 november 2015 zal de Belgische televisie, met name de Vlaamse Radio - en Televisieomroep (VRT), de Goddelijke Liturgie rechtstreeks uitzenden vanuit de Kerk van de Heilige Sava in Brussel. De liturgie zal starten om 10.00 uur.

Bij die gelegenheid nodigt de Servisch Orthodoxe Kerk alle gelovigen en mensen van goede wil uit om aanwezig te zijn bij deze voor onze orthodoxe parochie van de H. Sava in het koninkrijk België historische bijeenkomst.

De spirituele zang zal volledig verzorgd worden door de studenten van de Theologische Fakulteit in Belgrado. Zij zullen nadien ook deelnemen aan de gezamenlijke drink in de parochiezaal.

Mis deze gelegenheid niet,
Wij verwachten u!

De Parochie en de Kerkfabriek

 

Заштитник парохије

Свети Сава

Парохијски лист

Парохијски лист

Календар

Календар

Мултимедија

Фото галерија

Видео галерија